Tee hyvää – varainhankintatee
Tehdäänkö teillekin oma teeepakkaus, vai valitsetko mieluummin valmiin vaihtoehdon?
Uusissa Tee hyvää -teetuotteissamme on kolme herkullista makua joita on helppo ja kiva myydä! Lataa myynnin tueksi esite, kerää tilaukset kasaan, ja tilaa tuotteet allaolevalla lomakkeella.
Hinta teille 3,00 /kpl ja jälleenmyyntihinnan voitte määrittää itse.
Toimitusaika vaihtelee sesongin mukaan, noin viikosta kolmeen viikkoon. Kysy tarkempi aika info@teeleidi.fi (liitä mukaan arvioitu tilausmäärä per laatu).
Ja jos taas haluat teettää ihan teidän omannäköisen pakkauksen, niin se käy helposti menemällä Tee oma tee -sivuillemme.

Aurinkoinen aamutee
Vihreä tee herättelee iloisesti aamuun. Makuna raparperi-omena-mansikka, yksi Teeleidin suosituimmista!
Ainesosat: Vihreä tee, omenapalat, aromi, pakastekuivattu mansikka, pakastekuivattu raparperi. Sisältää 60g.

Perusteellinen päivätee
Musta tee päivän perusteelliseksi piristykseksi. Makuna karhunvatukka ja vadelma.
Ainesosat: Musta tee, aromi, seljanmarjat, pakastekuivatut kokonaiset karhunvatukat, vadelmanlehdet, pakastekuivatut vadelman palat. Sisältää 60g.

Ihanteellinen iltatee
Herkullisen hedelmäinen rooibos, luontaisesti kofeiiniton.
Ainesosat: Rooibos, vihreä rooibos, papaija (papaija, sokeri), banaani (banaani, kookosöljy, ruokosokeri), appelsiininkuori, karhunvatukan lehdet, auringonkukka,aromi, luonnollinen aromi. Sisältää 60g.
Tee tilaus varainhankintateestä
Täytä alle tilauksesi tiedot, ja teet toimitetaan teille n. 2 viikon kuluessa*. Ei minimitilausmäärää. Tuotteet maksetaan laskulla joka toimitetaan sähköpostitse. Maksuaika 14 vrk. Tuotteet myydään vain varainhankintaan.
Tilaus on sitova, ja mahdolliset muutokset tulee ilmoittaa meille välittömästi. (*Pidätämmme oikeuden muutoksiin toimitusajassa meistä riippumattomista syistä.)
Esite sekä tilauslomake myyjille
Lataa tästä esite sekä tulostettava lomake myyjien käyttöön